Siedziba firmy Fiemar zlokalizowana jest w Niepołomicach, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy od 2008 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość oferowanych produktów. Osobą decyzyjną jest Marcin Fiema.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja mebli ogrodowych oraz elementów małej architektury. Zapewniamy, że produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Możemy Państwu zaproponować ławki miejskie, w tym ławki żeliwne, stalowe i ogrodowe. W naszej ofercie można także znaleźć kosze na śmieci i stabilne stojaki rowerowe. Zapewniamy szeroki wybór produktów w różnych wzorach. Warto zadbać o estetykę w przestrzeni publicznej.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż barierek ochronnych, które zapewnią bezpieczeństwo. Barierki są wykonane ze stali ocynkowanej, co zapewnia odporność na korozję oraz wytrzymałość, nawet na wiele lat. Uzupełnienie naszej oferty stanowią meble ogrodowe, zarówno stalowe oraz żeliwne, jak i drewniane. Jest to świetny element wyposażenia prywatnych ogrodów, restauracji i kawiarni.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Zapewniamy sprawną realizację zleceń. Gwarantujemy rzetelność, a przede wszystkim terminowość.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Fiemar.

działalność

Słowa kluczowe związane z przedsiębiorstwem

Meble ogrodowe /  Meble żeliwne /  meble stalowe /  ławki żeliwne /  ławki miejskie /  ławki ogrodowe /  ławki stalowe /  komplety ogrodowe / 

Zdjęcia umieszczone przez przedsiębiorstwo

 Dodatkowe informacje

Organizacja

  • Działalność podstawowa
    Producent/ Wytwórca

Rynki i strefy wymiany

  • Obsługiwane strefy
    Regionalny  -  Krajowy  -  Europejski  -  Międzynarodowy

Skontaktuj się z firmą

Wyślij wiadomość
  • maksymalnie 3000 znaków

  • TWOJE DANE
  • Akceptuję  warunkipolitykę prywatności EUROPAGES.

  • Kliknij i zobacz