KLIMATECH zajmuje się sprzedażą armatury przemysłowej produkowanej przez renomowaną niemiecką firmą ARI-ARMATUREN. Jesteśmy przedstawicielem tego przedsiębiorstwa na terenie Polski. Oferowane przez nas produkty wykorzystywane są do pracy w kotłowniach parowych i termoolejowych, wspomagają działanie instalacji chłodniczych i grzewczych, znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – mleczarskim, mięsnym, spożywczym, petrochemicznym, drzewnym, stoczniowym. Oferujemy zakup armatury przemysłowej na ciśnienia nominalne do PN160 i w zakresie średnic do DN600 oraz odwadniacze na ciśnienia nominalne aż do PN630! .
Oferujemy: zawory grzybkowe, zawory regulacyjne ręczne, zawory zwrotne, filtry, przepustnice, zawory bezpieczeństwa, zawory redukcyjne, regulatory temperatury bezpośredniego działania, regulatory ciśnienia, zawory odmulające, zawory regulacyjne, napędy elektryczne, napędy pneumatyczne, napędy ręczne, odwadniacze, akcesoria do pary i kondensatu, przepustnice 3-mimośrodowe.

działalność

Słowa kluczowe związane z przedsiębiorstwem

Armatura rurociągowa przemysłowa /  regulatory te /  Ari-Armaturen /  zawory regulacyjne i kontrolne do urządzeń i instalacji /  regulatory ciśnienia / 

 Dodatkowe informacje

Organizacja

  • Działalność podstawowa
    Multi-Category

Rynki i strefy wymiany

  • Obsługiwane strefy
    Regionalny  -  Krajowy  -  Europejski  -  Międzynarodowy

Skontaktuj się z firmą

Wyślij wiadomość
  • maksymalnie 3000 znaków

  • TWOJE DANE
  • Akceptuję  warunkipolitykę prywatności EUROPAGES.

  • Kliknij i zobacz