Stalmark to znany producent kotłów c.o. działający na rynku od 2002 roku. Już od kilkunastu lat produkujemy i dostarczamy Państwu wysokiej klasy kotły grzewcze przeznaczone do spalania różnego typu paliwa. Siedziba firmy mieści się w Oświęcimiu, w województwie małopolskim. 

Nasza firma to profesjonalny producent kotłów. Oferujemy wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania, które są używane do spalania eko groszku, a także miału kwalifikowanego, pelletu, węgla czy drewna.

Nieustannie udoskonalamy nasze produkty, dlatego nasze solidne urządzenia grzewcze osiągają wysokie parametry techniczne. Proponowane kotły mają intuicyjne sterowanie, które pozwala w prosty sposób je ustawić.

Stawiamy na nowe technologie elektroniczne. Produkujemy kotły zgodnie z obecnymi normami, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania.

Polecamy ponadto nowoczesne automatyczne kotły z podajnikiem ślimakowym i tłokowym. Oferujemy urządzenia zarówno do użytku domowego, jak i zastosowań przemysłowych.

W ofercie znajdują się piece z podajnikiem, piece węglowe, kotły na biomasę, piece ekologiczne, piece zasypowe, a także kotły na drewno. Polecamy kotły z systemem sterowania telefonem komórkowym.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą kotłów c.o. 

działalność

Słowa kluczowe związane z przedsiębiorstwem

Kotły ogrzewania domowego /  piece centralnego ogrzewania /  Kotły z podajnikiem tłokowym /  bojlery uniwersalne /  producent pieców centralnego ogrzewania /  kotły z podajnikiem /  piece /  kotły / 

Zdjęcia umieszczone przez przedsiębiorstwo

 Dodatkowe informacje

Organizacja

 • Działalność podstawowa
  Producent/ Wytwórca

Rynki i strefy wymiany

 • Obsługiwane strefy
  Regionalny  -  Krajowy  -  Europejski  -  Międzynarodowy

Skontaktuj się z firmą

Wyślij wiadomość
 • maksymalnie 3000 znaków

 • TWOJE DANE
 • Akceptuję  warunkipolitykę prywatności EUROPAGES.

 • Kliknij i zobacz